Kullanım Şartları

KULLANICI ile  Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon ARASINDAKİ ANLAŞMA

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Web Sitesi çeşitli sayfalardan oluşur ve yönetimi Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon sitesi yöneticileri tarafından yapılmaktadır.

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon ile ilgili Kullanım Şartları, Gizlilik ve Telif Hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir. Bu anlaşmayı kabul ettiğiniz takdirde, üye veya ziyaretçi olarak Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon sitemizi kullandığınızda şartlara uymanız beklenecektir. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olanız sizin yararınızadır.

KULLANIM ŞARTLARI İLE İLGİLİ

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Kullanım Şartları, Gizlilik ve Telif Hakları gibi konularda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ÜÇÜNCÜ PARTİ SİTELER HAKKINDA

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Web Sitesi diğer Web Sitelerine bağlantılar (veya yönlendirmeler) içerebilir. Bağlantısı verilen siteler Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon tarafından yönetilmediği için Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon bağlantısı verilen linklerin içeriği konusunda herhangi bir sorumluluk almaz (site içeriği daha sonra değişse bile bu durum geçerlidir). Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon bağlantısı verilen sitelerle ilgili webcasting veya diğer türlü transmisyon durumlarından sorumlu değildir. Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon bu bağlantıları sadece uygun gördüğü için yayınlamaktadır. Ancak bu bağlantılardaki içeriğe yapılan ilaveler Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon veya  ortakları tarafından kontrol edilmemektedir.

YASALARA AYKIRI KULLANIMLA İLGİLİ

 Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Web Sitesini kullanmaya başladığınız andan itibaren , ulusal ve uluslararası yasalara aykırı davranışlarda bulunmayacağınızı ve Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon tarafından ilan edilen kurallara uyacağınızı garanti etmiş olursunuz. Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Web Sitesine ve sahiplerine zarar verecek hiçbir davranışta bulunmamalısınız. Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon tarafından sağlanan materyallerin veya içeriğin gerekli izinler alınmadan üçüncü parti sitelerde veya kurumlarda bir kısmının veya tamamının yayınlanması/kullanılması  yasaktır.

SERVİSLERİN KULLANIMI HAKKINDA

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Web Sitesi forum, chat, haber grupları, kişisel web sayfaları, takvimler ve/veya diğer mesajlaşma ya da kominükasyon kolaylıklarını sunabilir. Bu tür servisler hizmete sunulduğunda Servislerle ilgili kullanım koşullarını dikkate almalısınız. Kominükasyon Servislerini kullanmaya başlamanız halinde aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız:

 • Şahsa veya kuruma hakaret, bireyleri küçük düşürücü durumlar, tehdit veya kişi haklarını tehlikeye düşüren her türlü davranış yasaktır ( bu yasaklar site politikaları doğrultusunda belirlenmiştir)
 • Uygunsuz, müstehcen, yasadışı, saygı kurallarını aşan, kişi ya da kurumlara zarar verecek mesajlar yazmak, dosyalar yayınlamak ve bu dosyaların dağıtımını yapmak yasaktır.
 • Lisans hakları saklı tutulan Yazılımların ve lisanslama bilgilerinin dağıtımını yapmak (Yazılım Geliştiricisi siz olmadığınız takdirde) yasaktır.
 • Gönderilen dosyalarda site kullanıcılarının bilgisayarlarını tehdit edecek bir durum saptanması (virüs, bozuk dosya veya benzeri haller) halinde sorumluluk dosyayı gönderen kişiye aittir. Sitemizdeki dosyaları bilgisayarınızda kullanmadan önce güvenilir kaynaklardan geldiğine emin olun ve mutlaka virüs taraması yapın.
 • Sitenizin veya başka bir sitenin reklamını yapmak, alım-satım takas işlemlerini bu site üzerinden yapmaya çalışmak (aksi belirtilmediği sürece) yasaktır.
 • Sitedeki anketleri, yarışmaları, veya yazışmaları taklit etmeye çalışmak bir suçtur.
 • Yasal yollardan dağıtımı yapılmayan bir dosyayı indirmek ve kullanmak bir suçtur.
 • Yazılım geliştiricileri tarafından sağlanan ürünlerin lisanslama bilgilerini değiştirmek veya tamamen silmek kesinlikle yasaktır.
 • Komünikasyon Servislerini kullandığınızda kullanıcılarla olan iletişiminizde öncelikle siz sorumlusunuz..
 • Komünikasyon Servislerinin işleyişini bozacak davranışlar cezalandırılacaktır..
 • Servis Kullanıcılarının kişisel bilgilerini izinleri dışında toplamak, yayınlamak ve dağıtımını yapmak yasaktır.
 • Uygulanan yasa ve kurallara uymanız gerekmektedir.
Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Komünikasyon Servislerini izleme mecburiyetinde değildir. Ancak Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon bu servislerde kullanılan materyalleri inceleme veya silme hakkını saklı tutar. Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon gerekli gördüğünde Komünikasyon Servislerine erişiminizi haber vermeksizin engelleme hakkını saklı tutar.

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon yasalar öngördüğü takdirde, işleyişinin devamı için hükümetin isteği doğrultusunda kullanıcılar ile ilgili birtakım bilgiler verebilir.

Komünikasyon servislerini kullanırken kendiniz veya çocuklarınız ile ilgili daima doğru bilgi vermeniz gerekmektedir. Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon yönetimi komünikasyon servislerinin içeriğini (mesajlar, bilgiler) kontrol edemeyebilir. Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Komünikasyon Servislerini kullanmanızla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Komünikasyon servislerinde sunulan yazılımlar test amaçlı  ve deneme sürümü olan yazılımlar olabilir. Bu yazılımların kullanımı ve deneme sürelerinin sonunda sisteminizden silinmesi veya satın alma işlemlerinden Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon sorumlu değildir.

 Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon SİTESİNE SUNULAN VEYA Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon SİTESİNDE KULLANILAN MATERYALLER HAKKINDA

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon kendisine sunulan materyaller üzerinde (tavsiye ve geribesleme de dahil),  Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Websitesi servislerini kullanarak gönderdiğiniz mesajlarda, dosyalarda ve iletişiminiz üzerinde herhangi bir hak talep etmez. Ancak bu servisleri kullandığınız takdirde Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon ve ortaklarının /alt kuruluşlarının olası bir denetimi yapabilme hakkı olduğunu kabul etmiş sayılırsınız.


SORUMLULUKLARLA İLGİLİ

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon ARACILIĞI İLE SUNULAN HİZMETLER, ÜRÜNLER,SERVİSLER VE BİLGİLER  KESİN OLMAYABİLİR YA DA YAZIM/YAZILIM HATALARINDAN KAYNAKLANAN SORUNLAR OLUŞABİLİR. SİTEDEKİ DEĞİŞİKLİKLER PERİYODİK OLARAK SİSTEME EKLENMEKTEDİR. SİTE İYİLEŞTİRME VEYA GÜNCELLEŞTİRME ÇALIŞMALARI NEDENİYLE SİTE ERİŞMİNDE BAZI DURUMLARDA AKSAKLIKLAR YAŞANABİLİR. HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ BİLGİ ALIRKEN DAİMA PROFESYONEL KİŞİLERLE İLETİŞİM KURUNUZ VE ALANINDA UZMAN KİŞİLERE DANIŞINIZ.

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon HANGİ KOŞULDA OLURSA OLSUN SİZİ SİTE KULLANIM ŞARTLARINI OKUMAYA TEŞVİK ETMEK ZORUNDA DEĞİLDİR.

SERVİS İLETİŞİMİ : rtsoakreditasyon@mirsoft.com.tr

TERMİNASYON/ERİŞİM SINIRLAMASI

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon uyarmaksızın Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Web Sitesine erişiminizin sınırlandırılması veya tamamen yasaklanması gibi işlemleri yapabilir. Yasal işlemlerde Ulusal ve Uluslararası kanunlar geçerlidir.
 

TELİF HAKKI ve MARKA NOTLARI:

 Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon  : Copyright 2008 by My Website

MARKA

Sitemizde kullanılan ürünlerin ve servislerin marka hakları ürün ve servis sağlayıcılarına aittir..

Burada bahsedilmeyen tüm haklar saklıdır.

MARKA HAKLARININ İHLALİ DURUMUNDA

Site yönetimi ile temasa geçip prosedür uyarınca gerekli bilgiyi vermeniz halinde ihlali yapan kişi veya kurum hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Prosedüre uymayan ihbarlar yanıtlanmayacaktır.

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç